Jdi na obsah Jdi na menu
 


13. září 2009

16. 9. 2009

Milej deníku, dnes byl špatný den. Když jsem přišel dneš ze školy, krokodýl kačka měla zrovna v puse bagetu. Hurááá! Konečně můj krokodýl vyrábí ty skvělé bagety. Sáhnul sem si pro ni, ovšem krokodýl kačka mi ji nechtěla dát. Až když jsem se s ni začal prát, házet po ní kaktusy, latexy na spani, sestru, bráchu (já mám bráchu???) a banány, povolila. Bagetu jsem rychle zpapal. Pak sem ji ješte otevřel pusu, a prohlížel sem jí všechny 3 řady zubů, jestli tam ješte někde nemá ty prima trička. Nebo by moch vyrábět latexy. To by bylo žůzo.
Odpoledne, když sestra přišla ze školy, hned se mi začala smát. Nevěděl jsem proč, ale věděl sem, že nejsem medvěd. Sami si přeberte, co je důležitějši.
Takže jsem to nechal plavat, pak i utopit.
Jenže pak mi to vlastně došlo. Ráno sem se zapoměl oblíknout, takže sem celej den nosil přírodní latex (kamarřadi tomu řikají kůže, samsungové). Přírodní latex mi sluší pouze s doplňkama, jako vhodně Obrazekzvolenou růžovou kabelkou Barbie nebo nahrdelníkem se srdíčkem, stejný jako měla Rose Dowsnová ve filmu titanik. Vlastně nebyl stejný. Byl to on. Když ta babizna upustila náhrdelník do oceánu, nedalo mi to a musel jsem pro něj skočit. Na dně jich dokonce bylo víc, je tam házeli jen tak a ještě tam byl nějakej balíček s nápisem scénář. To, kde jsem se tam vzal, to vůbec neřešte, ale byl sem tam s keksíkem, takže je to jasné, ne? Ale to sem vůbec nepatři... Kde sem to zkončil... Někde u sopečných erupcích na planetě merkur. Ne, vlastně že mi přírodní latex nesluši. Vlastně sluši, ale pouze s doplňkama. Naprříklad kabelka mebo nahrdelník. Už jsem vám říkal o té poruše kratkodobé paměti ? Jo myslim ze sem vam to říkal před chvíli, ne?
Takže tedy mi přirodni latex nesluší.. Vlastnš sluší, ale jenom s ... Vlastně to uz je jedno... Nesluši mi samotný, přesně tak, jak sem ho dneska celej den nosil. Proto ucitelka zase mela blbý poznámky o nejakým ženským pohlaví, co to vůbec je? Pohlaví, asi nějaký nepovedený vtip... Ale to je kuk. Teda bubli. Teda fuk. Mam rad bublifuk, a mam rad i moji sestru. A nejradci mam jehlu. Ta dirka na provleceni nite mi pro moje uzivani sedi akorat. Dnes jsem dokonce jednomu klukovi nenápadně šáhl na pero. hahaha. Bylo to opravdu vzrušující, proto jsem si šáhl znovu. Ten králík poláckej si toho ani nevšiml. Dokonce jsem i to pero viděl a ono na mě koukalo, škoda jen že opět přez džíny.

A sakra už je moc hodin, dokonce 17:06... Moc rád bych vam dopovídal můj přiběh o pobíhání po škole v přírodním latexu, ale dnes už to nestihnu. Bohudík. Teda bohužel. Život je horký. Bohužel. Bohudík. Já nevim.

Dounoc:-*

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Big Bruder

(Bimbobrácha, 19. 9. 2009 23:30)

Jasně Bobčo, že máš bráchu, skrytýho.. Jmenuji se Pribiňáček Bimbo, je 7 nebo 15 nebo já nevim. Sejdem se ?

Bimbobrácha

(The Titanik Teory, 19. 9. 2009 23:28)

A kdo vlastně potopil Titanik ? Keksík ? nebo ledovec ? nebo Ledoborec (Keksík) ?